Co nás nikdo nenaučí

20. února 2012 v 16:32 | lilcaninka |  Naruto povídky


Toto je příběh Uzumaki Naruta a jeho cesty ninji, nevztahuje se to k žádnému určitému dílu Kishimota. Jsem ve psaní povídek nováček, takže omluvte, jestli to nebude "dokonalý".

Naruto se dívá z okna a přemýšlí o životě. Z toho okna vidí Sakuru, jak na něj mává s batohem na zádech. "Naruto, pojď. Jdeme do školy!" "Už běžím Sakuro. Čekal jsem na tebe!"

Na Akademii v Konoze:
"Takže si to všichni zapamatujte! Pokud nejste ve vyšší třídě než chunnin, musíte být v trojčlenných týmech a nejméně s jedním shinobi vyšší úrovně než genin! Chápete?!" řekl učitel Iruka "Ano" odpověděli všichni.

Odzvonila poslední hodina a pochopitelně jako první ze třídy vyběhl Naruto se Sakurou. Jako poslední byl Sasuke, nesnášel tu tlačenici u hlavního vchodu školy. "Mmm… Sakuro, nevíš proč je Sasuke takový odtažitý?" "Nevím, ale ráda bych se seznámila s takovým fešákem."

Naruto doma přemýšlel o Sasukem a proč se s nikým ve třídě nějak moc nevybavuje. Najednou ho spatřil jak se jen tak toulá po vesnici. Naruto se ho pokusil pronásledovat. Uviděl jak se Sasuke pozastavil u rybníka daleko od Konohy a začal plakat. Naruto přišel k němu a zeptal se "Co se stalo Sasuke?" "Co ti je do toho ty debile!" seřval ho Sasuke a utekl. Naruto běžel za ním, ale Sasukeho doběhnout nemohl. "Sakra ten kluk je moc rychlý" mumlal si pro sebe.

"Pusť mě ty zmetku!!!" Ozvalo se od někudy z lesa. Naruto to uslyšel a běžel tam, odkud si myslel, že zvuk jde. Doběhl na místo a vidí jak Sasuke je uvězněn v kůře stromu a hlavu má porostlou křovím. "Co si mu to udělal, ty parchante?" řval Naruto na divného chlápka s červenými vlasy a tmavě modrýma očima. Chlápek se otočil. "Suiton, vodní štít." Naruto se tomuto útoku vyhnul. "Naruto, nemáš proti němu šanci. Uteč!" volal na Naruta Sasuke "Doton, zemní klec" tento útok proběhl rychle, takže Naruto nestačil ninjutsu utéct"Teď jsi v pasti chlapečku. Raiton, elektrická obrana" Naruto to strašlivě odskákal. Měl všude samé popáleniny a odřeniny. " NARUTOOO, uteč! Vzpoměň si na pana Iruku co dnes říkal! Pokud nejsme vyšší třídy, než je genin, nesmíme útočit bez chunnina nebo někoho jiného výše postaveného ninjy! Měl si jít pro někoho pro pomoc!" řval Sasuke "J-já se nevzdám!" zařval nahlas Naruto a vstal ze země "Já se nevzdám svého kamaráda!" "Už mi lezete oba na nervy teď to ukon…" "Oodama Rasengan!" Naruto se dostal z klece. " Kage bushin no jutsu… Naruto rendan!" a udeřil divného chlápka. "Myslíš, že mě touto primitivní technikou pora...!" "Rasengan" Naruto vyskočil z podzemí a zabil chlápka. Jakmile divný muž zemřel, zmizela i technika, která věznila Sasukeho. "Děkuju Naruto, ale nemusel jsi tolik riskovat svůj život." "Nemáš zač…" odpověděl Naruto a pomohl Sasukemu vstát. "…víš, vždy jsem chtěl být tvůj kamarád, ale myslel jsem, že se s semnou nebavíš." Řekl Naruto"Hmm,no... já se s tebou chtěl bavit, jenže si měl vždy u sebe tu růžovou úchylku."Odpověděl s úsměvem Sasuke a společně odešli do Konohy. Smyslem tohoto příběhu je to, že odvahu a přátelství tě nikdo nikdy nenaučí. Dokonce ani ne ve škole. Takže si važ každého svého kamaráda. KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama