Co by se stalo, kdybych tě políbil?

15. února 2012 v 21:51 | lilcaninka |  Naruhina povídky

Konoha ráno, Narutův byt"WAAAAW. To jsem si prospal, ale i tak jsem dost unavený"(cink, cink…někdo zvoní)"Huh? Kdo to může být?"Naruto otevře dveře… a plesk, plesk Sakura Naruta propleskla."Naruto, máš zpoždění dvě hodiny!!!"" J-Já nevěděl, že máme misi""Žádnou misi nemáme, pako, ale měli jsme se sejít u brány a tam probrat nějaké plány, co se týče našeho týmu" "Oh Sakuro, já myslel, že až zítra… hned se oblíknu a půj…""Máš smůlu, vyřešili jsme to bez tebe!""A neměl bych o tom něco vědět i já?" "Nemusíš se bát, o nic zajímavého si nepřišel… Mmm, Naruto, kolik je hodin?""Já nevím… Asi kolem druhý odpoledne"(Sakura si mumlá pro sebe)"Ale ne, Tsunade mě seřve"a se skloněnou hlavou zaryje svou pěst do Narutova čela. "Za to můžeš ty, ty pako!!" a odešla.
(Bruuuuu) Narutovi kručí v břiše "Máš pravdu bříško, dlouho jsme nebyli v Ichiraku, neboj, taťka se o tebe postará" hihňal se Naruto, oblíkl se a mrštně běžel do Ichiraku,v tom cestou za rohem potkal Hinatu "N-Naruto-kun?" "Čau Hinato, nemáš hlad? Zvu tě na rámen, teda jestli chceš."Hinata se jen začervenala"Tak nic Hinato, asi jsi jedla, tak půjdeme jindy." " N-Naruto-kun půjdu" "Hihi tak pojď."
"Další"řve na kuchaře Naruto, čímž chce naznačit další porci vepřového miso" Hinato ty si nedáš? Měla jsi jen jednu porci." "J-Já už nemám hlad." "Aha. Nechceš se po jídle projít po Konoze?"Hinata zrudla a omledla, vždy byl její sen projít se s Narutem. "Hinato… ha už jsi vzhůru. Tak souhlasíš?" "Naruto, já, já, já, já, já… nevím co říct, a-asi ano" " OK. Jdeme teď?" "Em… j-jo"
"Tohle je moje nejoblíbenější místo"řekl Naruto Hinatě "Opravdu? Je to tu zajímavé, ale mě toto místo něco připomíná." "HA HA vždyť je to tvoje zahrada!" "Asi jo, víš, já tu nikdy nebyla a…" "A proč?" "Protože nejsem toho hodna, Tato zahrada je určená pro trénink Hyuuga členům, těm nejlepším. Ale já jsem jen ostuda tohoto klanu, otec do mě vždy vkládal naděje, ale já ho jen zklamala, jsem z hlavní rodiny, jsem nejstarší, a přesto mě dokáže porazit každý, i moje mladší sestra…" Hinata se rozbrečí "…nemám právo nosit jméno Hyuuga, jsem jen přítěž, já sem nepatřím, zklamala jsem otce, matku a dokonce i tebe. Vždy jsem na tebe chtěla zapůsobit, nezdařený pokus…" Naruto chtěl Hinatu utěšit, ale nevěděl jak.Podíval se do jejich uplakaných očí.A najednou ji políbil. Šlo to úplně samo, a než se nadál, jeho rty se dotkly, dívčiných. Naruto zpanikařil, ale místo toho, aby přestal, pokračoval dál. Hinata byla červená jako rajče, tohle netušila. Naruto si nakonec uvědomil, co dělá, odtrhl se , omluvil se Hinatě za zmatek a odešel domů. Doma přemýšlel, co se odpoledne událo"Zamiloval jsem se" Naruto vzdychl a nakonec usnul. KONEC
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | E-mail | 3. června 2012 v 12:19 | Reagovat

Delší by to mohlo být?

2 lilcaninka96 lilcaninka96 | 4. června 2012 v 15:09 | Reagovat

Jistě mohlo, ale já nerada píšu dlouhé příběhy, a ani na to nemám dostatek času. :)

3 naoki-keiko naoki-keiko | 6. října 2012 v 16:12 | Reagovat

Máš to docela hezký. Taky je to tvůj nejoblíbenější pár? (Promiň jestli to máš někde napsané na blogu, zatím jsem si ho moc dobře neprohlídla)

4 lilcaninka96 lilcaninka96 | 12. října 2012 v 19:33 | Reagovat

naoki-keiko... děkuji moc za tvůj komentář moc mě potěšíl... já už jsem moc nechodím, nemám moc čas psát povídky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama