Únor 2012

Co nás nikdo nenaučí

20. února 2012 v 16:32 | lilcaninka |  Naruto povídky


Toto je příběh Uzumaki Naruta a jeho cesty ninji, nevztahuje se to k žádnému určitému dílu Kishimota. Jsem ve psaní povídek nováček, takže omluvte, jestli to nebude "dokonalý".

Naruto se dívá z okna a přemýšlí o životě. Z toho okna vidí Sakuru, jak na něj mává s batohem na zádech. "Naruto, pojď. Jdeme do školy!" "Už běžím Sakuro. Čekal jsem na tebe!"

Na Akademii v Konoze:
"Takže si to všichni zapamatujte! Pokud nejste ve vyšší třídě než chunnin, musíte být v trojčlenných týmech a nejméně s jedním shinobi vyšší úrovně než genin! Chápete?!" řekl učitel Iruka "Ano" odpověděli všichni.

Odzvonila poslední hodina a pochopitelně jako první ze třídy vyběhl Naruto se Sakurou. Jako poslední byl Sasuke, nesnášel tu tlačenici u hlavního vchodu školy. "Mmm… Sakuro, nevíš proč je Sasuke takový odtažitý?" "Nevím, ale ráda bych se seznámila s takovým fešákem."

Naruto doma přemýšlel o Sasukem a proč se s nikým ve třídě nějak moc nevybavuje. Najednou ho spatřil jak se jen tak toulá po vesnici. Naruto se ho pokusil pronásledovat. Uviděl jak se Sasuke pozastavil u rybníka daleko od Konohy a začal plakat. Naruto přišel k němu a zeptal se "Co se stalo Sasuke?" "Co ti je do toho ty debile!" seřval ho Sasuke a utekl. Naruto běžel za ním, ale Sasukeho doběhnout nemohl. "Sakra ten kluk je moc rychlý" mumlal si pro sebe.

"Pusť mě ty zmetku!!!" Ozvalo se od někudy z lesa. Naruto to uslyšel a běžel tam, odkud si myslel, že zvuk jde. Doběhl na místo a vidí jak Sasuke je uvězněn v kůře stromu a hlavu má porostlou křovím. "Co si mu to udělal, ty parchante?" řval Naruto na divného chlápka s červenými vlasy a tmavě modrýma očima. Chlápek se otočil. "Suiton, vodní štít." Naruto se tomuto útoku vyhnul. "Naruto, nemáš proti němu šanci. Uteč!" volal na Naruta Sasuke "Doton, zemní klec" tento útok proběhl rychle, takže Naruto nestačil ninjutsu utéct"Teď jsi v pasti chlapečku. Raiton, elektrická obrana" Naruto to strašlivě odskákal. Měl všude samé popáleniny a odřeniny. " NARUTOOO, uteč! Vzpoměň si na pana Iruku co dnes říkal! Pokud nejsme vyšší třídy, než je genin, nesmíme útočit bez chunnina nebo někoho jiného výše postaveného ninjy! Měl si jít pro někoho pro pomoc!" řval Sasuke "J-já se nevzdám!" zařval nahlas Naruto a vstal ze země "Já se nevzdám svého kamaráda!" "Už mi lezete oba na nervy teď to ukon…" "Oodama Rasengan!" Naruto se dostal z klece. " Kage bushin no jutsu… Naruto rendan!" a udeřil divného chlápka. "Myslíš, že mě touto primitivní technikou pora...!" "Rasengan" Naruto vyskočil z podzemí a zabil chlápka. Jakmile divný muž zemřel, zmizela i technika, která věznila Sasukeho. "Děkuju Naruto, ale nemusel jsi tolik riskovat svůj život." "Nemáš zač…" odpověděl Naruto a pomohl Sasukemu vstát. "…víš, vždy jsem chtěl být tvůj kamarád, ale myslel jsem, že se s semnou nebavíš." Řekl Naruto"Hmm,no... já se s tebou chtěl bavit, jenže si měl vždy u sebe tu růžovou úchylku."Odpověděl s úsměvem Sasuke a společně odešli do Konohy. Smyslem tohoto příběhu je to, že odvahu a přátelství tě nikdo nikdy nenaučí. Dokonce ani ne ve škole. Takže si važ každého svého kamaráda. KONEC

Co by se stalo, kdybych tě políbil?

15. února 2012 v 21:51 | lilcaninka |  Naruhina povídky

Konoha ráno, Narutův byt"WAAAAW. To jsem si prospal, ale i tak jsem dost unavený"(cink, cink…někdo zvoní)"Huh? Kdo to může být?"Naruto otevře dveře… a plesk, plesk Sakura Naruta propleskla."Naruto, máš zpoždění dvě hodiny!!!"" J-Já nevěděl, že máme misi""Žádnou misi nemáme, pako, ale měli jsme se sejít u brány a tam probrat nějaké plány, co se týče našeho týmu" "Oh Sakuro, já myslel, že až zítra… hned se oblíknu a půj…""Máš smůlu, vyřešili jsme to bez tebe!""A neměl bych o tom něco vědět i já?" "Nemusíš se bát, o nic zajímavého si nepřišel… Mmm, Naruto, kolik je hodin?""Já nevím… Asi kolem druhý odpoledne"(Sakura si mumlá pro sebe)"Ale ne, Tsunade mě seřve"a se skloněnou hlavou zaryje svou pěst do Narutova čela. "Za to můžeš ty, ty pako!!" a odešla.
(Bruuuuu) Narutovi kručí v břiše "Máš pravdu bříško, dlouho jsme nebyli v Ichiraku, neboj, taťka se o tebe postará" hihňal se Naruto, oblíkl se a mrštně běžel do Ichiraku,v tom cestou za rohem potkal Hinatu "N-Naruto-kun?" "Čau Hinato, nemáš hlad? Zvu tě na rámen, teda jestli chceš."Hinata se jen začervenala"Tak nic Hinato, asi jsi jedla, tak půjdeme jindy." " N-Naruto-kun půjdu" "Hihi tak pojď."
"Další"řve na kuchaře Naruto, čímž chce naznačit další porci vepřového miso" Hinato ty si nedáš? Měla jsi jen jednu porci." "J-Já už nemám hlad." "Aha. Nechceš se po jídle projít po Konoze?"Hinata zrudla a omledla, vždy byl její sen projít se s Narutem. "Hinato… ha už jsi vzhůru. Tak souhlasíš?" "Naruto, já, já, já, já, já… nevím co říct, a-asi ano" " OK. Jdeme teď?" "Em… j-jo"
"Tohle je moje nejoblíbenější místo"řekl Naruto Hinatě "Opravdu? Je to tu zajímavé, ale mě toto místo něco připomíná." "HA HA vždyť je to tvoje zahrada!" "Asi jo, víš, já tu nikdy nebyla a…" "A proč?" "Protože nejsem toho hodna, Tato zahrada je určená pro trénink Hyuuga členům, těm nejlepším. Ale já jsem jen ostuda tohoto klanu, otec do mě vždy vkládal naděje, ale já ho jen zklamala, jsem z hlavní rodiny, jsem nejstarší, a přesto mě dokáže porazit každý, i moje mladší sestra…" Hinata se rozbrečí "…nemám právo nosit jméno Hyuuga, jsem jen přítěž, já sem nepatřím, zklamala jsem otce, matku a dokonce i tebe. Vždy jsem na tebe chtěla zapůsobit, nezdařený pokus…" Naruto chtěl Hinatu utěšit, ale nevěděl jak.Podíval se do jejich uplakaných očí.A najednou ji políbil. Šlo to úplně samo, a než se nadál, jeho rty se dotkly, dívčiných. Naruto zpanikařil, ale místo toho, aby přestal, pokračoval dál. Hinata byla červená jako rajče, tohle netušila. Naruto si nakonec uvědomil, co dělá, odtrhl se , omluvil se Hinatě za zmatek a odešel domů. Doma přemýšlel, co se odpoledne událo"Zamiloval jsem se" Naruto vzdychl a nakonec usnul. KONEC